Markalar
 
Canlı Destek
0 216 472 05 05
 
SEPETİM
0 ürün var.
 
KAMPANYALI
 

Gizlilik İlkeleri

  • Elektronik posta adresiniz, Satış Sözleşmesi'nde tanımlanan haller haricinde, hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.

  • KOMBİ YEDEKCİ' ye verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, onayınız dışında, Satış Sözleşmesi'nde tanımlanan haller haricinde, diğer üyelere ve üçüncü kişilere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, KOMBİ YEDEKCİ sitesinin kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.

  • Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, KOMBİ YEDEKCi dışında sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin veya Kullanıcı'nın, sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

  • Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde KOMBİ YEDEKCİ' ye  bildirebilirsiniz. KOMBİ YEDEKCİ' ye  vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.

Bu ilkeler ile kişisel haklarınız kombiyedekci.com tarafından teminat altına alınmıştır.

UA-37510109-1